У Житомирі 6 березня відбулося засідання Політради Регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» у Житомирській області. На Політраду були запрошені голови територіальних партійних організацій, депутати місцевих рад усіх рівнів, партійний актив. У засіданні взяли участь близько 120 осіб.

Усі учасники Політради Регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» у Житомирській області одноголосно висловили свою підтримку Юрію Бойку, як кандидату в Президенти України.

Голова обласної організації опозиціонерів Юрій Павленко у своєму виступі зазначив, що єдиний шанс зупинити нинішній режим — це підтримати і зробити все для перемоги засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на виборах.

«Згідно результатів соціологічних досліджень, Юрій Бойко має найвищий рівень підтримки виборців. І думка громадян має стати вирішальною для всіх кандидатів на пост Президента України від опозиційних сил. Разом ми здатні протистояти руйнівному режиму чинної влади та повернути Україну на шлях миру та процвітання», — наголосив Юрій Павленко.

Політрада Регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» у Житомирській області, прийняла звернення до кандидатів на пост Президента України Олександра Вілкула та Євгена Мураєва, зняти свої кандидатури з виборчих перегонів на користь Юрія Бойка, як найбільш рейтингового та маючого найвищі шанси на перемогу.

«Ми, члени Політичної ради, керівники районних і міських партійних організацій, депутати місцевих рад усіх рівнів, партійний актив політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» у Житомирській області підтримуємо Юрія БОЙКА, як єдиного кандидата від опозиційних сил. Звертаємося до кандидатів на пост Президента України Олександра Вілкула та Євгена Мураєва:

-відкинути власні політичні амбіції й суперечки та зняти свої кандидатури з виборчих перегонів;

-об’єднати зусилля на користь єдиного кандидата від опозиційних сил Юрія Бойка, який згідно результатів соціологічних досліджень має найвищий рівень народної підтримки та реальний шанс на перемогу в президентських виборах.

Закликаємо українські демократичні опозиційні сили до об’єднання. Разом ми зможемо повернути в Україну мир, стабільність, розвиток та процвітання», — зазначається у зверненні.

Із закликом зняти свої кандидатури на користь Юрія Бойка, як найбільш рейтингового, звернулися на своєму з’їзді “Жінки України”. Їхню ініціативу підтримали опозиціонери Кіровоградщини. На V конференції Регіональної організації “ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ” вони одноголосно підтримали звернення до кандидатів у президенти Олександра Вілкула та Євгена Мураєва заради майбутнього України, заради перемоги опозиції зняти свої кандидатури на користь Юрія Бойка, який користується довірою виборців та має всі шанси на перемогу над нинішньою владою.

Звернення Політичної ради, керівників районних і міських партійних організацій, депутатів місцевих рад усіх рівнів, партійного активу Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» у Житомирській області до кандидатів на пост Президента України Олександра Вілкула та Євгена Мураєва

Україна вже протягом п’яти років охоплена війною. Чинна влада не лише бездіяльна у встановленні миру на сході країни, але й цинічно заробляє на збройному конфлікті. Суспільство розколюють на питаннях мови, віри, історичного минулого.

Поруч з цим, доки економіка країни знаходиться у критичному стані без найменшого натяку на вихід з кризи, чинна влада успішно накопичує зовнішні борги України.

Соціальні стандарти впали до ганебно низького рівня. Руйнівні «реформи» фактично знівелювали закріплені Конституцією права громадян на нормальне життя.

Для опозиції — мир та життя людини є найвищою цінністю. Заради утвердження миру й стабільності в державі, закликаємо українські демократичні опозиційні сили до об’єднання.

Ми, члени Політичної ради, керівники районних і міських партійних організацій, депутати місцевих рад усіх рівнів, партійний актив Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» у Житомирській області підтримуємо Юрія Бойка, як єдиного кандидата від опозиційних сил. Звертаємося до кандидатів на пост Президента України Олександра Вілкула та Євгена Мураєва:

•відкинути власні політичні амбіції й суперечки та зняти свої кандидатури з виборчих перегонів;

•об’єднати зусилля на користь єдиного кандидата від опозиційних сил Юрія Бойка, який згідно результатів соціологічних досліджень має найвищий рейтинг народної підтримки та реальний шанс на перемогу в президентських виборах.

У нас спільна мета — це високі соціальні гарантії та достойний рівень життя для кожного українця, створення нових робочих місць і повернення наших громадян додому. Це велика щаслива українська родина, що живе у мирі та достатку.

Разом ми здатні протистояти руйнівному режиму чинної влади та повернути в Україну мир, стабільність, розвиток та процвітання.

“ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК” Житомирщини

Останні записи