Представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ народні депутати України Василь Німченко та Нестор Шуфрич звернулися до Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань і Генеральної прокуратури України з вимогою внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію за фактом вчинення вищими посадовими особами держави (президентом України Петром Порошенком, прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та головою парламенту Андрієм Парубієм) злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України – захоплення державної влади, змова про його вчинення; зловживання владою і службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним і громадським інтересам.

Вищевказані посадові особи, зловживаючи службовим становищем, вдалися до узурпації влади для обіймання, захоплення вищих посад для управління державними справами, позбавивши народ України, як суверена і джерело влади через своїх представників, права реалізувати конституційні повноваження на участь в управлінні державними справами (ст. 5 і ст. 38 Конституції України).

Конституцією України передбачено, що пропозиції президента щодо кандидатури прем’єр-міністра (як і пропозиції прем’єра щодо кандидатур членів уряду) вносить коаліція депутатських фракцій.

Той факт, що коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді припинила існування з лютого 2016 року (після виходу трьох фракцій кількість народних депутатів України стала менше конституційної більшості), дає підставу для висновків, що президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та голова парламенту Андрій Парубій, діючи у змові, сфабрикували розгляд на засіданні парламенту питань про призначення на вищі державні посади.

В умовах відсутності сформованої відповідно до ст. 83 Конституції України коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України 14 квітня 2016 року за поданням президента Петра Порошенка прем’єр-міністром було призначено Володимира Гройсмана, а за його поданням призначено членів уряду. Більш того, у той самий день за поданням неіснуючої коаліції перший заступник голови парламенту Андрій Парубій був обраний головою Верховної Ради України замість Гройсмана.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ закликає правоохоронні органи з метою захисту інтересів суспільства і держави дати правову оцінку фактам узурпації влади в країні.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи