Петро Порошенко під кінець своєї президентської кар’єри підписав закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Цей закон ‒ результат втілення у життя політики печерної русофобії та антиросійської істерії, політики розколу і нетерпимості, яку режим Порошенка проводив протягом п’яти років.

Для України цей час став періодом деградації, новою «Руїною». «Руїною» Порошенка. Президент, який йшов у владу під гаслом «Єдина країна ‒ Единая страна», усі п’ять років працював на розкол України. Саме за вказівкою Порошенка Верховна Рада в ура-патріотичному чаду одне за одним приймала антинародні, антиукраїнські рішення ‒ від пакета законів з декомунізації та наступу на права вірян УПЦ (єдиної канонічної православної церкви в Україні) до закріплення в Конституції курсу на членство в НАТО і ЄС, від відверто дискримінаційної «мовної» статті закону «Про освіту» до антиконституційного, такого, що дискримінує, порушує права мільйонів російськомовних громадян, закону про мову.

Прагнучи завоювати ура-патріотичний електорат західних регіонів України, Порошенко переступив межу. Він підписав мовний закон, який грубо порушує статті 10, 11 і 22 Конституції України. Цим законом вводяться норми, що передбачають тотальне адміністрування використання мов та асиміляцію російськомовних етнічних українців і національних меншин. У багатонаціональній державі, якою є Україна, прийняття такого закону є вкрай небезпечним: воно веде до розколу країни і суспільства. Що, по суті, і сталося.

21 квітня народ дав оцінку діяльності режиму Порошенка. Проти його політики «розділяй і володарюй» виступили три чверті українців. Для них Порошенко ‒ це президент, який зрадив свій народ, який працював на розкол країни. Саме в такій якості він і увійде в історію.

Сьогодні перед ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ ‒ ЗА ЖИТТЯ стоїть складне завдання. Нам треба ліквідувати лінії розлому, об’єднати Україну і відновити її територіальну цілісність.

І ми це зробимо. За підтримки Українського народу, спираючись на стратегію національного успіху, ми зможемо «зшити» країну і консолідувати суспільство.

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи