Про це лідери громадських організацій ветеранів Великої Вітчизняної війни, чорнобильців, афганців, воїнів-інтернаціоналістів заявили в ході урочистого засідання, присвяченого 74-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Участь в засіданні також взяла народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Впродовж п’яти років наші ветерани – герої-переможці – терпіли утиски і приниження, їх позбавили і так мізерних виплат та пільг, належних їм за законом, їм нав’язували нову історію і призначали нових героїв. Ця бездарна, абсолютно антилюдська політика влади повинна бути негайно припинена!» – заявила Наталія Королевська.

В ході засідання лідери ветеранських організацій з усіх областей країни висловили свою незгоду з політикою чинної влади і піддали жорсткій критиці образливі висловлювання міністра соціальної політики Андрія Реви на адресу жителів непідконтрольних територій. Ветерани одноголосно проголосували за звернення до новообраного президента з вимогою відправити у відставку Кабмін і повернути ветеранам, чорнобильцям, афганцями їхні законні виплати та пільги.

«Приниження ветеранів, образа громадян України, які проживають за лінією розмежування, поділ людей за вірою, мовою, місцем проживання – є неприпустимим для цивілізованої, європейської країни! Разом з ветеранами, ліквідаторами, воїнами-інтернаціоналістами ми вимагаємо відставки не тільки міністра Реви, а й всього Кабінету Міністрів. Замість цього уряду, що знищує країну своїми «реформами», повинна прийти нова, професійна влада, яка захистить країну і поверне в Україну мир!» – підкреслила Наталія Королевська.

Останні записи