Президент Російської Федерації Володимир Путін на щорічній прес-конференції, відповідаючи на запитання українського журналіста щодо умов звільнення українських політв’язнів і українських військовослужбовців, повідомив, що цим займається тільки Віктор Медведчук.

«Пан Медведчук за дорученням Порошенка… постійно цим займається (звільненням політв’язнів і військовослужбовців. — Ред.)», — заявив Володимир Путін.

Президент РФ підкреслив, що нещодавно Медведчук приїжджав до Москви і «ставив питання про звільнення українських військових, затриманих у Керченській протоці».

«І Медведчук ставив це питання. Але я вже сказав: ці питання можна буде вирішувати після завершення кримінальної справи», — підсумував Володимир Путін, відповідаючи на запитання спеціального кореспондента УНІАН в РФ Романа Цимбалюка.

Як повідомлялося раніше, 16 грудня на прес-конференції в «Мистецькому Арсеналі» президент України Петро Порошенко заявив, що Віктор Медведчук є єдиним каналом донесення інформації до Володимира Путіна. Також Петро Порошенко зазначив, що зустрічатиметься з Віктором Медведчуком, щоб «готувати будь-які пропозиції, які допоможуть повернути наших хлопців додому, незалежно від того заручники це на окупованій території або це політв’язні».

Нагадаємо, що з грудня 2014 року Віктору Медведчуку вдалося звільнити 483 громадянина України, які перебували в Донецьку, Луганську і Російській Федерації.

Останні записи