Володимир Гройсман під час засідання уряду заявив, що він би ще дозволив прямі рейси Віктору Медведчуку та Юрію Бойку «на літаку “кукурудзник” Ан-2 максимум, і то в один кінець».

Це вже не перша маразматична заява прем’єр-міністра, який намагається компенсувати свою обмеженість і тупість примітивним, вульгарним гумором, не розуміючи, що до рівня «кукурудзників» від літака «Мрія» Україна опустилася саме при владі єврореформаторів ‒ яценюків і гройсманів.

Але замислюватися над своїми словами і наслідками своїх дій ‒ це не про Кабмін Гройсмана. Судячи з останніх засідань уряду, там панує колективний маразм: ахінея Гройсмана про «кукурудзника», істерична маячня Омеляна щодо переговорів з РФ, Татарстаном, Чечнею, Сибіром і щодо виплат Росією репарацій за майже 400 років окупації говорять про те, що реформатори… дореформувалися і психічно деформувалися.

Божевілля очевидне. Час на вихід. Причому через кабінет психіатра. Він дасть професійну і вичерпну оцінку істеричним веселощам, що панують на засіданнях Кабміну останнім часом; поставить діагноз «батькові українського гіперлупа», бекаючому від щастя після того, як Конституційний суд своїм рішенням припинив кримінальну справу про корупцію, вже спрямовану до суду. Припинення кримінальної справи проти нього звалилося на голову Омеляну як манна небесна.

Упевнені, для цього складу Кабміну психіатричний огляд ‒ єдина можливість уникнути відповідальності за всі злочини перед власним народом. Після необхідного курсу реабілітації ярому й обмеженому русофобу та псевдопатріотові Гройсману, межа профздібностей якого ‒ управління вінницьким ринком, можна повертатися до Вінниці, а Омеляну ‒ до Львова. Щоправда, дістатися туди дорогами Омеляна ‒ Гройсмана, з яких навесні асфальт зійшов зі снігом, сьогодні складно. Вихід один ‒ летіти «кукурудзником». І дійсно в один кінець. Так і буде.

Чекати команди «на вихід» Кабміну залишилося недовго, вони це добре розуміють і вже відкрито поводять себе стосовно України та її народу за принципом «після нас хоч потоп».

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи