Люди похилого віку – категорія громадян, проблеми яких повністю ігноруються нинішньою владою. Більшість пенсіонерів змушені виживати на мізерні пенсії, яких не вистачає навіть на найнеобхідніше – харчування, ліки і оплату комунальних послуг.

До громадської приймальні народного депутата Юрія Бойка в Полтаві звернулася пенсіонерка Любов Тарасенко. У розмові з керівником приймальні Володимиром Гриценком пенсіонерка розповіла про те, що не отримує, як «дитя війни», належну їй за законом надбавку до пенсії.

«Куди я тільки не зверталася, але всюди відповідають, що в бюджеті грошей немає і тому надбавку платити не будуть. Але ж є рішення суду і Пенсійний фонд не має права відмовляти в надбавці. Вся система влади ігнорує і Закон, і судові зобов’язання! Тому я і звертаюся до Юрія Бойка – людини, яка може відстояти наші права! Приємно, що депутат реагує на проблеми таких полтавчан, як я. Вірю, що такі політики зможуть забезпечити гідне життя всім українцями», – сказала вона.

«Любов Тарасенко – одна з багатьох, хто звернувся до громадської приймальні Юрія Бойка в Полтаві у зв’язку з порушенням законодавства нинішньою владою. По кожному з випадків ми надаємо юридичну підтримку і готуємо відповідне депутатське звернення, щоб допомогти вирішити ту чи іншу проблему. Однак щоб виправити ситуацію в цілому і вивести країну з соціально-економічної катастрофи, необхідно змінити нинішню повністю збанкрутілу владу. У Юрія Бойка є досвід, чітка програма і професійна команда, щоб забезпечити розвиток України і привести її до успіху», – зазначив помічник депутата Володимир Гриценко.

Громадська приймальня Юрія Бойка знаходиться в Полтаві за адресою вул. Соборності, 78. Приймальня працює щодня, з 9:30 до 18:00, крім суботи та неділі. Також можна звернутися за телефонами (050) 817-18-88, (053) 260-67-70 або ж написати на електронну пошту u.a.boyko.poltava@gmail.com.

Також в Полтавській області громадські приймальні Юрія Бойка є в Кременчуці (проспект Свободи, 30) і Лубнах (проспект Володимирський, 16).

Останні записи