Заява засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка

Після невдалої спроби скасувати вибори шляхом введення воєнного стану, нинішній режим пішов на обмеження виборчих прав громадян України за кордоном. Ця влада настільки боїться перемоги опозиційних сил, що готова здійснювати будь-які провокації для зриву виборів.

Ліквідація закордонних виборчих дільниць на території РФ порушує основні принципи конституційних прав і свобод. Подібне рішення було прийнято ЦВК за вказівкою нинішньої влади, яка через МЗС (де міністра особисто призначає президент) диктує свою волю органу, який зобов’язаний бути незалежним і рівновіддаленим від усіх політичних течій.

Твердження про нібито неможливість забезпечити безпеку виборчого процесу – це елемент пропагандистської істерії заради отримання потрібного для режиму «результату» виборів.

Ще ніколи за всю історію незалежної України не було такої кількості громадян, які змушені виїхати за кордон через безробіття і війну.

Від імені ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, заявляю, що ми не дозволимо сфальсифікувати результати виборів і будемо всіма законними способами домагатися скасування протиправної постанови ЦВК, щоб всі наші громадяни могли реалізувати своє гарантоване Конституцією право голосу, незалежно від місця їх перебування.

Останні записи