Низка маловідомих сайтів поширила наскрізь замовний і абсолютно брехливий матеріал «ВІКТОР МЕДВЕДЧУК ЗБИРАЄ ШИРОКИЙ ФРОНТ ПРОТИ НБУ, ПРИВАТБАНКУ І НАФТОГАЗУ», в якому наводиться меморандум, нібито підготовлений штабом Віктора Медведчука.

У цьому документі все – від «штабу» до переліку ЗМІ і самого оформлення документа, який найдоречніше було б назвати фільчиною грамотою, – викликає лише сміх.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ і голова Політради партії Віктор Медведчук завжди відкрито відстоювали свою позицію, яка викликала заслужений інтерес з боку багатьох впливових медіа як в Україні, так і за кордоном. І об’єднували навколо себе безліч однодумців, не відчуваючи потреби у подібних «фільчиних» меморандумах.

Заявляємо: подібні провокації, що суперечать не лише нашим політичним принципам, а й здоровому глузду, є лише черговою спробою очорнити партію і Віктора Медведчука. Відзначимо, спробою тупих і обмежених людей, які не орієнтуються ані в реаліях медіаринку, ані у веденні політичних кампаній. Таким більше 1,5% і не світить.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи