Немає значення, куди буде прагнути Україна, якщо народ буде бідувати. Влада повинна думати не про НАТО і ЄС, а відроджувати економіку для того, щоб пенсіонери не помирали від голоду, а молодь не виїжджала за кордон.

Таку заяву в ефірі авторської програми «П’ять запитань Вадиму Рабіновичу – За життя» на телеканалі «NewsOne» зробив народний депутат і глава партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Вадим Рабінович.

«Влада кричить, що Україна йде у Європу. А я кажу їм: Європа – це не гасла і гарні розповіді. Європа – це гідні пенсії, відмінні дороги і людський рівень життя. Україна не опиниться в ЄС чи НАТО тільки тому, що хтось у нас тут це оголосив. Хто нас туди візьме, і з чим ми туди підемо, якщо людям похилого віку жити нема на що? Я вважаю, що коли наша молодь бачить, як бідно живуть їхні батьки, дідусі та бабусі, то це є найефективнішою агітацією проти України. Я впевнений, що ситуація, при якій людина, яка пропрацювала все життя на свою країну не в змозі прожити на свою пенсію – це справжнісіньке вбивство держави і винищення народу!», – підкреслив політик.

Парламентар нагадав, що, згідно з офіційними даними, дефіцит Пенсійного фонду становить 164 млрд гривень, і його збільшення може призвести «до плачевних наслідків».

«Гасла про Європу не наповнять наш Пенсійний фонд, «дірка» в якому на сьогодні складає 164 млрд гривень. І ніхто не знає, звідки вона взялася, і хто поцупив гроші! Хіба може ця «МММ» працювати вічно? За моїми прогнозами, така політика призведе до того, що вже через п’ять-шість місяців влада взагалі не зможе виплачувати навіть нинішні мізерні пенсії. Зрозуміло, що перед виборами уряд намагається задобрити людей, додавши двісті гривень до пенсії і зарплати для того, щоб вже після виборів вкрасти дві тисячі на підвищенні цін і тарифів», – упевнений народний депутат.

Політик запропонував свій варіант вирішення «пенсійного питання» і вніс до сесійної зали парламенту законопроект, у якому вимагає списати борги і скасувати оплату комунальних послуг соціально незахищеним категоріям населення.

«Вже сьогодні у влади є можливість допомогти пенсіонерам, і я запропонував своє бачення вирішення даного питання. Я подав законопроект, згідно з яким соціально незахищені громадяни, в тому числі пенсіонери, звільняються від сплати комунальних платежів. Уряд чомусь охрестив його популістським. Але чому сусідня Білорусь і задавлена ​​санкціями Росія змогли це зробити, а ми – не можемо? Ця влада можливо і не може, а ось ми точно зробимо!» – пообіцяв Вадим Рабинович.

Останні записи