В ході Надзвичайного з’їзду Ради матерів України, який у вівторок, 9 квітня, відбувся в парламенті, матері з усіх регіонів країни звернулися до кандидатів у Президенти із закликом зробити захист дітей та сімей з дітьми пріоритетом державної соціальної політики.

«Внаслідок бездарної соціальної політики діти і сім’ї з дітьми позбулися всіх основних пільг, виплат і компенсацій. Ліквідовано виплати по догляду за дитиною до трьох років, допомога одиноким матерям, скорочені виплати при народженні дитини. Як результат – в країні в рази зріс рівень соціального сирітства та дитячої смертності. У країні з гострою демографічною кризою, де смертність вдвічі перевищує народжуваність, такий підхід неприпустимий», – заявили представниці Ради матерів України.

Жінки і матері України зажадали від уряду, парламенту і президента збільшення прожиткового мінімуму і прийняття законопроектів, спрямованих на посилення соціального захисту дітей. Також вони звернулися до кандидатів у президенти із закликом зробити захист дітей та сімей з дітьми пріоритетом державної соціальної політики.

«Економічна криза, безробіття, війна, а головне – руйнування системи соціального захисту, призвели до того, що люди бояться створювати сім’ї та народжувати дітей, не знаючи, чи зможуть вони їх прогодувати, одягнути, дати їм освіту. І майбутній президент повинен розуміти, що найголовніше, що сьогодні хвилює жінок України – це захищене і забезпечене майбутнє їхніх дітей. Тільки об’єднавши зусилля і повернувши сім’ям впевненість у завтрашньому дні, ми зможемо подолати демографічну кризу і повернути країну на шлях миру і розвитку!», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи