Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Результати президентських виборів продемонстрували крах курсу, яким п’ять років вела країну нинішня влада. Майже 90% громадян сказали рішуче «Ні!» політиці війни, злиднів і злодійства. Це більш ніж красномовна оцінка діяльності режиму, якій на початку свого правління отримав колосальний кредит довіри від українців, але своєю бездарною і антинародною політикою завів країну в глухий кут.

На превеликий жаль, владі вдалося внести розкол в опозиційні ряди. Частина ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, що представляє великий бізнес, пішла на змову з Порошенком, результатом чого стало висунення Олександра Вілкула. Змушені визнати – їхній план спрацював. 4% Вілкула, відібрані у Бойка, дали можливість Порошенку вийти до другого туру. Бізнес-інтереси, мабуть, виграли, але програла країна, яка могла б набагато раніше перейти до мирного процесу.

Але ми не зупинимося і не припинимо нашу боротьбу. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ починає підготовку до виборів у Верховну Раду. Ми закликаємо всіх, хто поділяє наші програмні цілі, об’єднати зусилля заради того, щоб наша країна стала на шлях впевненого розвитку, а українці могли жити в мирі та достатку. Зараз настає дуже відповідальний період, і не можна допустити, щоб боротьба за краще майбутнє для України була замінена банальними політичними розбірками.

Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ отримала хороший заділ на парламентські вибори. Ми дякуємо всім, хто віддав свій голос за Юрія Бойка. Для нас – це велика відповідальність, і ми обов’язково виправдаємо вашу довіру. Ми продовжимо боротьбу і зробимо все, щоб Україна була мирною і процвітаючою.

У новому складі парламенту у нас є реальний шанс сформувати такий баланс сил, який дозволить повернути в Україну мир, вивести країну з кризи і відновити економіку. І ми не маємо права цей шанс втратити. Разом переможемо!

Останні записи