РЕЗОЛЮЦІЯ

Всеукраїнського надзвичайного з’їзду

ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Ми, учасники Всеукраїнського надзвичайного з’їзду ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ,

розуміючи гостру необхідність протистояти режиму, встановленому «партією війни і злодіїв», який реалізує проти Українського народу політику тарифного геноциду, заохочує «хижацький націоналізм» і розгул криміналу, розпалює релігійне протистояння, веде наступ на конституційні права громадян,

усвідомлюючи відповідальність за майбутнє України, за долі мільйонів наших співгромадян, які стали заручниками злочинної політики влади, руйнування економіки, інфраструктури і соціальної сфери,

виконуючи волю Українського народу, який хоче жити у мирі, єдності та злагоді,

УХВАЛИЛИ:

1. Визнати ситуацію в країні надзвичайною і катастрофічною.

2. Закликати до об’єднання всі здорові, прагматичні опозиційні політичні партії і громадські організації, які виступають за врегулювання конфлікту на Донбасі мирним шляхом і відновлення територіальної цілісності України.

3. Підтримати на виборах Президента України у березні 2019 року єдиного кандидата від опозиції – Юрія Бойка.

Ми відкрито декларуємо нашу мету, закликаємо всіх опозиційних політиків, які поділяють нашу позицію, забувши про амбіції та розбіжності, об’єднатися навколо ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, єдиною командою працювати над втіленням у життя наступних цілей:

  • Будувати мирну, єдину, квітучу Україну. Суверенну, незалежну, в якій дотримуються конституційних прав всіх громадян незалежно від того, якою мовою вони розмовляють, до якої церкви ходять, яких політичних поглядів дотримуються.
  • Встановити реальне народовладдя, повернути народу гарантоване Конституцією право керувати країною.
  • Перейти до прямих переговорів з усіма сторонами конфлікту на Сході України. Відновити добросусідські відносини з нашими сусідами – і на Заході, і на Сході.
  • Забезпечити активний нейтралітет України у військово-політичній сфері і неучасть у будь-яких військово-політичних союзах, встановити політику партнерства з усіма країнами-сусідами. Скасувати зовнішнє управління державою.
  • Відновити торгово-економічне співробітництво з країнами СНД і зокрема Російською Федерацією. Повернути наші традиційні ринки збуту. Створити робочі місця, підняти економіку, забезпечити українцям гідні зарплати та пенсії.
  • Встановити соціально справедливі тарифи і ціни. Забезпечити соціальний захист.
  • Усунути наслідки злочинних «реформ» у системі охорони здоров’я та освіти. І надати кожному українцю доступ до якісної медицини та освіти.
  • Ми об’єднаємо народ на основі стратегії національного успіху та забезпечимо достойне майбутнє мільйонам українців і гідне місце України на міжнародній арені.

Учасники Всеукраїнського надзвичайного з’їзду

ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи