Останні роки чинної влади стали уроком для країни, з якого потрібно зробити висновки і більше не повторювати помилок. Про це заявив на надзвичайному з’їзді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ глава луганської партійної організації ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Ростислав Дубовий.

«Чинна влада – це політичні банкрути, «злодій на злодії» і цим все сказано», – зазначив Дубовий.

За словами опозиційного політика, жодна з так званих реформ нинішньої влади не принесла поліпшення рівня життя українцям.

«Я оцінюю життя в нашій країні як важке, або навіть нестерпне. Те, що ми бачимо сьогодні – це і є ті «цінності», за які стояли «майдани»? Це і є європейський курс – висмоктування останніх соків з українців!» – заявив Дубовий.

Політик упевнений, що 2019 рік дасть Україні шанс встановити мир і крокувати вперед.

«Ми повинні ним скористатися. Головне, на це потрібні мізки, які переможуть емоції. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ має чіткий план по встановленню миру і розвитку України”, – підкреслив Ростислав Дубовий і додав, що мир через війну до переможного кінця – не шлях ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опозиційний політик також відзначив, що пріоритетами для економічного зростання країни мають стати ефективна підтримка державою базових галузей, розвиток інфраструктури та інновацій, сприятливий податковий режим і доступне кредитування.

Крім того, розвивати потрібно те, на що сьогодні потребують у світі і що Україна може продати за своїми межами.

«Я переконаний – у нас сильна і міцна команда. Кожен бачив останні соціологічні дані, які показують, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ кожен день нарощує свій рейтинг і утримується в трійці лідерів. У нас найпрогресуюча проукраїнська сила. Своїми діями ми підтвердили, що заради миру в країні ми подолали всі розбіжності, відкинули емоції і готові перемагати цю владу. І ця перемога потрібна сьогодні всім громадянам України», – підсумував Дубовий.

Останні записи