Про це напередодні Дня хіміка, який відзначатимуть 26 травня, у зверненні до працівників хімічної галузі заявив народний депутат України Сергій Дунаєв.

Він підкреслив, що у промисловому комплексі регіону хімічне виробництво завжди займало найважливіше місце, зміцнюючи репутацію Луганщини як великого виробника і постачальника хімічної продукції для всіх галузей економіки країни.

«Розкриваючи свій багатющий потенціал, навіть у нинішніх умовах економічної кризи хімічні підприємства роблять свій внесок у зміцнення економіки області, підвищуючи її інвестиційну привабливість. За участю саме хімічних галузевих підприємств успішно реалізуються питання соціальної політики в містах регіону, удосконалюється інфраструктура у сферах культури, освіти і спорту», – зазначив політик.

Він подякував працівникам галузі Луганської області за професіоналізм, збережені робочі місця і можливість для фахівців галузі викои\ристовувати свій досвід на вітчизняних підприємствах.

«Упевнений, що професіоналізм працівників галузі дозволить і надалі впевнено примножувати досягнення минулих років, і ми всі разом повинні докласти зусиль для збереження за Луганською областю статусу великого центру хімічної промисловості», – підкреслив народний депутат.

Останні записи