У місті Лисичанську Луганської області пройшли святкові заходи, приурочені до 74-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Дунаєв привітав жителів міст Привілля, Новодружеськ та Лисичанськ з цим дорогим для всіх нас святом. На святковий концерт прийшли ветерани війни і праці, їхні сім’ї, жителі міста, молодь. Сергій Дунаєв наголосив наскільки важливо пам’ятати і шанувати свою історію, незважаючи на протидію і тиск чинної влади.

«Понад 25 млн загиблих, мільйони зниклих безвісти, мільйони вивезених на примусові роботи до Німеччини, повністю зруйновані міста і села. Така страшна ціна тієї війни. Але люди вистояли і завоювали для нас Перемогу. Слава і честь цим людям!» – сказав Сергій Дунаєв.

Він підкреслив, що через 74 роки після Перемоги в Україні ллється кров, гинуть люди на Донбасі, тому для всіх настільки важливим є мир, якого потрібно добитися дипломатичним шляхом. «Неприпустимо перетворювати на гетто, як це робить поки що чинна влада, один з колись потужних промислових регіонів України. Так не має бути. Ми повинні добитися миру і перейти до відновлення Донбасу», – зазначив у своєму виступі опозиційний політик.

Останні записи