Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Ларін в ефірі телеканалу “Інтер”.

“ЦВК підбила підсумки першого туру виборів, і можна привітати Юрія Анатолійовича Бойка з прекрасним результатом, а всю команду з професійної та результативною роботою”, – сказав Сергій Ларін.

Він підкреслив, що ці вибори показали – був реальний шанс вже зараз зламати порядок денний, змінивши війну на мир, розруху на відновлення.

“До другого туру реально могли вийти Зеленський і Бойко. Що означало б перемогу ПАРТІЇ МИРУ над партією війни! Такого результату чекали всі наші виборці, всі, кого люстрували юридично, політично, культурно, мовно … Все ті, хто хоче бачити Україну мирною, багатонаціональною, процвітаючою, економічно сильною і дійсно незалежною”, – зазначив Сергій Ларін.

За його словами, голосування 31 березня також показало, що у опозиції є справжній лідер.

“У нас є справжній лідер опозиції – Юрій Бойко, якого підтримали понад 2 мільйони українців. І це при масованому тиску і масштабних фальсифікацях з боку влади”, – зазначив парламентар.

Сергій Ларін звернувся до всіх, хто розділяє і підтримує цілі і завдання ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зробити все, щоб змінити порядок денний і будувати мирну Україну.

“Я звертаюся до однопартійців, прихильників – у нас є все, щоб повернути довіру людей, стати єдиною, потужною політичною силою, поставити стратегічні цілі вище особистих амбіцій. І довести, що ми можемо, знаємо і вміємо, а головне зробимо. Все в наших руках. А образи і інше це доля слабких, – сказав Сергій Ларін.

Останні записи