Єдина політична сила, яка здатна принести мир і процвітання у нашу країну, – це ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ і її кандидат Юрій Бойко. Про це заявив народний депутат Сергій Льовочкін, виступаючи на Всеукраїнському надзвичайному з’їзді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Ми – найбільша опозиційна партія в країні. Партія, яка здатна принести в країну мир, ефективне державне управління і дати результат. Вивести Україну вперед і зробити життя людей кращим. Це ми збираємося зробити у найближчі роки», – заявив Сергій Льовочкін.

«Ми – єдина справжня опозиція. Тому що всі ті, хто називає себе зараз опозиціонерами, у 2014 році у парламенті створили коаліцію, яка повною мірою – кожен її учасник – несе відповідальність за ситуацію в країні. Навіть якщо сьогодні він почав називати себе опозиціонером. Усі нинішні політичні сили, які протидіють нам, були частиною влади і несуть відповідальність за той стан, у якому зарах перебуває наша держава. Ми разом з вами послідовно з 2014 року відстоювали мир в Україні. Ми пропонували мирні плани, яких весь цей час, з 2014 року, влада не потребувала. І вона не зробила за цей час нічого, аби принести в Україну мир і процвітання», – додав він.

«Наші опоненти – це ті, хто нас боїться. Боїться нашої сили, боїться нашої могутності й боїться правди в наших діях. Це чинна влада, це бідність, це війна, це розруха. І я переконаний, що ми цих супротивників переможемо», – сказав політик.

За його словами, серед нинішніх супротивників опозиції є й колишні союзники.

«Це ті люди, які, на жаль, почали співпрацювати з владою. Їхні дії сьогодні, їх – не побоюся цього слова – фейкові проекти, спрямовані тільки на одне: допомогти владі залишитися у своїх кабінетах. Їхнє завдання – відтягнути у нас з вами виборців. Але я переконаний, що це завдання вони не виконають. Тому що люди знають, хто в країні – справжня опозиція. І хто ті політики, які здатні принести мир і процвітання нашій країні. Це – ми, це – наша команда, це ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, це наш кандидат Юрій Бойко», – заявив Сергій Льовочкін.

Опозиційний політик назвав друзями опозиції ті мільйони українців, які підтримують ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ.

«Це мільйони українців, які хочуть жити в сучасній квітучій країні. І наш з вами обов’язок як політичного авангарду цих людей – дати їм таку можливість. Ми повинні перемогти, ми повинні покращии життя в країні, ми повинні зробити кращою нашу державу», – йшлося у виступі.

«Наша мета — це побудова нашої потужної політичної сили. Це перемога на всіх майбутніх виборах – у цьому році і в наступні роки. Ми повинні посідати перші місця на загальнонаціональних парламентських виборах. Ми повинні посідати перші місця на місцевих виборах, особливо у тих регіонах, де люди найбільше потребують нашої підтримки. І, звичайно ж, ми повинні домогтися успіху на президентських виборах. У нас сильний кандидат, мудрий кандидат, чесний кандидат. У нас досвідчений кандидат. Це людина, яка може зробити Україну кращою, – Юрій Бойко. Не сам – зі своєю командою, з усіма тими, хто тут присутній і кого сьогодні немає, але хто належить до нашої команди», – резюмував Сергій Льовочкін.

Останні записи