Результати президентських виборів показали, що порядок денний ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ має підтримку у людей. Тому партія боротиметься за перемогу на виборах до Верховної Ради. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін в інтерв’ю «РБК-Україна».

«У нас хороший результат (на президентських виборах, – ред.), нинішня соціологія дає нам ще більше, ми будемо боротися за перше місце. Результати президентських виборів дали чіткий сигнал про те, що порядок денний, з яким виступає наша партія, має підтримку у людей. Головний пункт цього порядку денного — мир», – заявив Сергій Льовочкін.

Також політик розповів про роль голови Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука.

«Віктор, по суті, виконує чотири ролі: посла України в Росії, посла Росії в Україні, особистого переговорника президентів і учасника переговорної групи у Мінську. Він здатен вирішувати багато питань двосторонніх відносин. Це ресурс, який має велике значення. Ми сьогодні разом будуємо потужну партію, здатну щось змінити на краще. Подивимося, що з цього вийде», – сказав він.

Сергій Льовочкін відповів і на питання про об’єднавчі процеси напередодні парламентських виборів.

«З Рінатом Ахметовим переговорів не веду, але філософськи я прихильник об’єднання, оскільки у його групі є люди, які поділяють нашу ідеологію і позиції у питаннях миру і війни, невтручання у справи церкви, права чути і говорити рідною мовою. У нас немає ідеологічних суперечностей. Всі суперечності, які були, пов’язані з тим, що їхня група підтримувала президента Порошенка», – підсумував народний депутат.

Нагадаємо, згідно з останнім опитуванням КМІС, проведеним у середині квітня, лідерами серед партій є «Слуга народу» Володимира Зеленського (25,9% виборців, що визначилися), ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ (15,7%) і Блок Петра Порошенка «Солідарність» (13,9%).

Останні записи