ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ здатна після виборів сформувати уряд і виправдати надії виборців. Про це заявив народний депутат Сергій Льовочкін на Всеукраїнському об’єднавчому з’їзді партії.

«Ми зібралися на цей з’їзд, щоб ще раз сказати Україні, що об’єдналися заради миру. Об’єдналися заради процвітання України. Об’єдналися заради того, щоб зробити життя людей кращим», – заявив Сергій Льовочкін.

За його словами, вже скоро Україна буде обирати новий парламент, і люди сподіваються, що народні депутати, яких оберуть, будуть по-справжньому працювати в їхніх інтересах.

«Але одночасно, обираючи парламент, Україна обере новий уряд і нового прем’єр-міністра. Відмінність нашої команди від інших в тому, що у нас є майбутній прем’єр-міністр. Це – Юрій Бойко», – додав політик.

«Бойко знає, що потрібно робити і як потрібно робити. І в цьому його головна перевага перед іншими кандидатами на цю посаду. Він пройшов нелегку виборчу кампанію, він прожив складне і змістовне життя. Він знає і вміє працювати. З ним разом на вибори йде величезна команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Я переконаний, що ми здатні сформувати уряд і зробити те, чого від майбутнього парламенту і уряду чекають мільйони наших співгромадян», – сказав Сергій Льовочкін.

Народний депутат висловив упевненість, що опозиційна партія матиме підтримку виборців.

«Переконаний, що команда, яка зібралася в ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ, здатна побудувати сильну, процвітаючу, сучасну Україну», – підсумував він.

Останні записи