Ветеранів Великої Вітчизняної війни залишається все менше, однак рівень їхнього життя постійно погіршується через злочинну політику влади. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін напередодні 74-ї річниці перемоги над нацизмом.

«В останні роки влада не тільки переписувала історію, але й значно погіршила рівень життя тих, хто відстояв право на життя для всіх нас у Великій Вітчизняній війні. За п’ять років пенсії ветеранів збільшилися на 57,7% – з 1566 до 2470 гривень, але за цей же період ціни зросли майже у 2,6 рази», – заявив Сергій Льовочкін.

За словами народного депутата, мінімальна пенсія для ветеранів війни складає 93 долари, тоді як на кінець 2013 року вона була 196 доларів.

«При цьому в останні п’ять років влада пішла на безпрецедентне урізання пільг ветеранам. Конституційний Суд відновив їх права, але в бюджеті 2019 року фінансування пільг все одно не передбачили», – сказав політик.

«Вибори показали, що курс старої влади суспільство відкинуло. Це стосується і перегляду історії, і ставлення держави до героїв Великої Вітчизняної. Ми вимагаємо від влади збільшити розмір разової виплати до Дня Перемоги 9 травня в п’ять разів. Ми вимагаємо збільшити мінімальну пенсію для учасників Великої Вітчизняної не менше ніж у два рази. І ми вимагаємо виконати рішення КС про повернення пільг ветеранам та забезпечити їхнє фінансування», – резюмував Сергій Льовочкін.

Останні записи