У президентській кампанії, що завершилася, три переможці – Володимир Зеленський, Юрій Бойко та Ігор Смешко. Таку думку висловив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін в інтерв’ю «РБК-Україна».

«На мій погляд, у минулій кампанії три переможці: Володимир Зеленський, Юрій Бойко та Ігор Смешко. Тому ми тут у штабі переможців», – сказав Сергій Льовочкін під час інтерв’ю, яке записувалося у штабі ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Юрій Бойко набрав більше 2 мільйонів голосів, він посів перше місце у Донецькій і Луганській областях. І це незважаючи на використання проти нас технічних кандидатів, адмінресурсу і чорного піару», – додав він.

Політик переконаний, що найважливішими складовими успіху стали послідовна політична позиція та унікальна працездатність Юрія Бойка, ефективна командна робота всієї ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, вірна стратегія кампанії.

«На сьогодні ми – єдина справжня опозиція нинішньому режиму, опозиція ідеологічна. Головні опоненти Бойка – Порошенко, Тимошенко і Зеленський – мали абсолютно тотожні програми. НАТО, Томос, погляди на історію, підходи до врегулювання військового конфлікту на сході – всі їхні сентенції звучали, наче під суфлер», – заявив Сергій Льовочкін.

Також народний депутат відповів на запитання про поїздку Юрія Бойка і Віктора Медведчука до Москви.

«Це сміливий і відповідальний вчинок, у першу чергу. Але головне – демонстрація Росією готовності до переговорів з Україною, готовності взаємодіяти, відновлювати економічне співробітництво, докладати зусилля для досягнення миру на Донбасі. Зустріч Бойка та Медведчука з керівниками РФ засвідчила, що ми маємо потенціал для діалогу. Я хотів би, щоб цей діалог став результативним найближчим часом. Від нього залежить безпека і якість життя людей не тільки на Донбасі, а й у всій Україні», – резюмував Сергій Льовочкін.

Останні записи