Вибори в 2019 році – це шанс привести до влади команду, яка здатна дати Україні мир. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін на зборах партійного активу ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, в якому взяли участь представники більшості регіональних організацій. За словами політика, високі рейтинги, які об’єднання має після 25 днів існування, дають ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ та її кандидату Юрію Бойку високі шанси на перемогу.

«Я вдячний усім, хто сьогодні виступав і сказав своє вагоме слово на підтримку Юрія Бойка. Я щиро вважаю його єдиним кандидатом, який здатний дати Україні мир. Який – завдяки команді, яка зібралася в нашій партії, – здатний відразу ж, з першого дня, запропонувати ефективний мирний план. І який – разом з нашою командою – є тією людиною, з ким будуть вести розмову про цей мирний план, і який зможе цей мирний план втілити в життя», – додав він.

Політик пояснив, що перед країною стоїть низка викликів. Він допускає навіть найгірший варіант, що Україна не зможе вистояти у важкій зовнішньополітичної та економічної ситуації, враховуючи кризу державних фінансів і війну на сході.

За його словами, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ здатна втілити мрію кожного українця – повернути країні мир.

«В українців є одна мрія – незалежно від того, де вони живуть, у Львові чи Луганську. Всі хочуть миру. Ніхто не хоче втрачати близьких, ніхто не хоче втрачати країну», – сказав Сергій Льовочкін.

Тому у ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ вже високий рівень підтримки:

«На сьогоднішній день ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, яка політично існує всього 25 днів, юридично ще не існує, але є вже третьою політичною силою в країні. Ми ще цю роботу не почали, але вже маємо такий результат за 25 днів. Наш кандидат претендує на вихід до другого туру – і це теж за 25 днів. Про що це говорить? Про те, що люди нас підтримують», – резюмував Сергій Льовочкін.

Збори партійного активу ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ відбулися в середу, 12 грудня, в Києві. У них взяли участь представники 16 регіональних організацій, а також народні депутати, члени фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, депутати місцевих рад.

За підсумками зборів партійного активу було прийнято Резолюцію, в якій постановили: підтримати ініціативу Юрія Бойка і Вадима Рабіновича щодо створення ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, підтримати Юрія Бойка в якості єдиного кандидата від опозиції на виборах президента України, закликати членів і прихильників партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК підтримати ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ як єдину політичну силу, здатну повернути мир і стабільність в Україну.

Раніше, 11 листопада, Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив результати опитування, згідно з якими найвищі рейтинги серед політсил мають: «Батьківщина» – 23,4%, «Слуга народу» – 13% і ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – 11,3%.

Останні записи