Власне кажучи, те, що у Володимира Зеленського немає ані своєї команди, ані програми дій, було зрозуміло. Люди голосували не за нього, а проти мародера Порошенка, який за потурання поплічників і «колективного Заходу» перетворив Україну на джерело зростання особистих доходів. На тлі «патріотичного» словоблудства та русофобії.

Радник Зеленського Руслан Стефанчук заявив, що партія нового президента України «Слуга народу» вибрала своєю ідеологією лібертаріанство.

Що це таке ‒ у країні знають буквально одиниці, багатьом просто сподобається гарне слівце.

Однак згадаємо, що це таке насправді, щоб розуміти, що це означатиме для тих мільйонів українських громадян, які не встигли або не змогли виїхати з країни за 5 років правління євроінтеграторів.

Максимально просто: це повний демонтаж залишків соціальної держави. Ліквідація пенсійної системи як такої, залишків безкоштовної медицини. Повне скасування гарантій непрацездатним, припинення допомоги інвалідам. Скасування гарантій отримання освіти, не лише вищої, а і початкової та середньої. Коротко кажучи, зіштовхування України у середньовіччя, у «темні століття». Життя за принципом «людина людині вовк».

Не заглиблюючись в аналіз дурниці, озвученої паном Стефанчуком, варто відзначити, що на цю дурницю все ж треба реагувати. Наприклад, нагадати гаранту Конституції Зеленському про те, що, відповідно до чинної Конституції, Україна ‒ держава соціальна. Тобто навряд чи розумно починати свою діяльність в якості президента з того, чим практично щодня займався попередник ‒ з нехтування Основним Законом країни.

А громадянам України варто було б замислитися: що являє собою партія «Слуга народу»? І чи варто за неї голосувати, якщо її ідеологію визначають стефанчуки та гетьманцеві ‒ ті ще «ліберасти», які готові продовжити політику соціального геноциду, що проводилася порошенками, яценюками і гройсманами?

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи