Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Дані останніх соціологічних опитувань показують значне зростання електоральних рейтингів опозиційного кандидата Юрія Бойка. Бачачи зростаючу підтримку населення і те, що Юрій Бойко проходить до другого туру виборів, штаб Порошенка вирішив знову задіяти своїх технічних кандидатів – Євгенія Мураєва і Олександра Вілкула.

Так зване об’єднання цих «приписних» опозиціонерів – не більше ніж політичний трюк для того, щоб спробувати вкрасти голоси у реальної опозиції.

Вілкулу та Мураєву нічого запропонувати виборцям, окрім балачок і нічим не підкріпленого популізму. Перебуваючи під санкціями, вони як політики, заборонені в Росії, не зможуть добитися припинення конфлікту і забезпечити мир в Донбасі. Не маючи досвіду, вони не зможуть добитися зростання економіки.

Їх сумарна підтримка становить всього 2-3% виборців. Тому головна і єдина мета цієї театральної вистави – дезорієнтувати виборців, розсіяти голоси жителів південного сходу, які все активніше підтримують Юрія Бойка.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ закликає українських громадян не піддаватися на спекуляції і не вірити політичним шоуменам на службі влади. Ми впевнені, що ніякі політичні шоу сьогодні не зможуть збити з пантелику українських громадян.

Наша спільна мета – забезпечити мир в Україні, відродити національну економіку, повернути людям їхні соціальні та громадянські права. Ні нинішній режим, ні його технічні кандидати з цим завданням не впораються. Сьогодні цього може добитися тільки єдиний реальний кандидат від опозиції Юрій Бойко. Разом ми переможемо!

Останні записи