Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє, що скасування місцевих виборів в зоні воєнного стану – це репетиція скасування виборів по всій Україні і закріплення диктаторського режиму Порошенка.

Саме в цих областях на грудень були призначені місцеві вибори. Але збанкрутілий режим відпрацьовує на цій території технологію скасування виборів по всій Україні. Це їхня остання надія, оскільки у них немає шансів утримати владу демократичним шляхом.

Всі гучні заяви про те, що громадянські права і свободи українців не будуть порушені – цинічний обман. Уже з перших днів воєнного стану фіксуються повідомлення про самоуправство силовиків і чиновників. Влада в черговий раз обдурила українських громадян і всіх західних партнерів України.

На жаль, в період найбільшої кризи для України при владі опинилися пройдисвіти. Вже всім стало зрозуміло, що маріонетки режиму не користуються ані довірою, ані підтримкою, ані повагою громадян. І найменше віри їй – на місцях: там, де влада добиває залишки соціального захисту, здійснює тарифний і цінової геноцид, де люди знаходяться на межі виживання.

Для утримання влади збанкрутілий режим Порошенка готовий на все – від повномасштабної війни до голоду. Нинішній владі простіше ходити у військовій шапці з кокардою, ніж вирішувати соціально-економічні проблеми країни. Вони – пряма загроза для всіх українців.

Хаос, розруха і війна – це їхні ключові принципи. Влада боїться появи людей з адекватним мисленням, здатних називати речі своїми іменами і готових пройти важкий, але справедливий шлях виходу України з тривалої кризи.

«Опозиційна платформа – За Життя» буде всіма законними методами протистояти спробам узурпації влади. Ми будемо добиватися скасування Закону про введення воєнного стану і зробимо все можливе, щоб не допустити повномасштабної війни. Ми опротестуємо рішення ЦВК в судах, будемо добиватися відновлення прав громад на реалізацію місцевого самоврядування.

У всіх регіонах наше об’єднання буде стояти на захисті конституційних прав громадян. Будь-які факти порушень цих прав будуть зафіксовані, а українці, постраждалі в результаті свавілля режиму – отримають захист і правову підтримку.

Закликаємо всіх, хто прагне зберегти в Україні народовладдя, підтримати нашу позицію і приєднається до нашої боротьби!

На нашому боці – майбутнє України без війни, диктатури і беззаконня!

 

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи