Шостий апеляційний адміністративний суд проведе засідання за позовом народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Василя Німченка, який вимагає визнати протиправною і недійсною постанову Центральної виборчої комісії №274 від 31 грудня 2018 року.

Даною постановою ЦВК порушила як норми Конституції і законів України, так і норми міжнародного права.

У позові зокрема зазначено, що створення і ліквідація виборчих дільниць в закордонному виборчому окрузі регулюються нормами закону «Про вибори Президента України» від 5 березня 1999 року та закону «Про вибори народних депутатів України» від 17 листопада 2011 року, а тому Центральна виборча комісія , по суті, взяла на себе повноваження законодавчого органу.

Як зазначив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, ЦВК порушила основоположні принципи рівності прав громадян, що відкрито говорить про дискримінаційність даної постанови.

«Рішення ЦВК про заборону голосування на дільницях в зарубіжних виборчих округах позбавляє права голосу мільйони українців і є ще однією спробою влади сфальсифікувати результати виборів – такою ж, як і невдала спроба перенести їх за допомогою введення воєнного стану», – сказав Василь Німченко.

Засідання суду за позовом ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ відбудеться сьогодні о 16:00 за адресою: Київ, вул. Московська, 8, корпус 30, зал 4. Вхід вільний.

Останні записи