До політичного переслідування кандидата у президенти України Юрія Бойка і голови Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука підключилися міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і генеральний прокурор України Юрій Луценко. Це переслідування є помстою за позицію Юрія Бойка і Віктора Медведчука, які відстоюють інтереси українців, що страждають від тарифного геноциду і стали заручниками антинародної політики, яку проводить корумпована українська влада, діючи за вказівкою Вашингтона і МВФ.

Наголошуємо: стратегічною метою переговорів у Москві був захист економічних інтересів України й українських громадян, що повністю відповідає статті 17 Конституції України, яка говорить: «Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу».

Виставу, яку розіграли на засіданні Кабміну, не можна охарактеризувати інакше як цинічну маніпуляцію, а слова генерального прокурора, що не має юридичної освіти, є безвідповідальною заявою політикана, а не посадової особи.

Про який незаконний перетин кордону йдеться, якщо всі необхідні митні та прикордонні процедури було дотримано як при вильоті з України, так і при поверненні? З таким підходом генеральний прокурор може починати кримінальне переслідування проти кожного українця, який сідає на потяг у Києві та виходить у Москві. Таких за останні роки ‒ мільйони.

Доводимо до відома прем’єр-міністра України Гройсмана, міністра внутрішніх справ Авакова і генерального прокурора без юридичної освіти Луценка, а також режисера-постановника цієї передвиборної вистави, що ще 22.11.2016 Державіаслужба України дала відповідь з приводу прямих перельотів у Російську Федерацію Віктора Медведчука, в якій говориться: «Звертаємо вашу увагу, що повітряне судно з бортовим номером P-4 GEM має не російську реєстрацію ‒ код вказує на реєстрацію Аруби (Нідерланди).

Обмежень щодо виконання польотів іноземними повітряними судами не російської реєстрації з території України немає, за умови виконання процедур, описаних у Правилах надання експлуатантам дозволів на виліт з аеропортів України та приліт до аеропортів України».

Впевнені, що маячні спроби генпрокурора повернути закон як дишло, щоб звинуватити Юрія Бойка і Віктора Медведчука, зазнають нищівного фіаско. Спроба нинішньої псевдоєвропейської владі вибудувати нову «залізну завісу», щоб зберегти себе при владі, приречена на провал.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

 

Останні записи