ЗАЯВА ПАРТІЇ

Стара й нова влада об’єдналися для того, аби перешкодити ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ виграти парламентські вибори. З цією метою політичні конкуренти через суди та Центральну виборчу комісію розпочали потужну атаку на Юрія Бойка та партію “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Усвідомлюючи, що Юрій Бойко є  найрейтинговішим кандидатом на посаду прем’єр-міністра України та що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ впевнено перемагає на виборах до Верховної Ради України, політичні конкуренти від старої та нової влади намагаються будь-якою ціною зупинити реєстрацію списку кандидатів у народні депутати України шляхом судових заборон та сфабрикованих звернень до органів державної влади.

Сьогодні до Окружного адміністративного суду м. Києва  подано позов з вимогами примусово повернути Юрія Бойка до лав підконтрольного їм “Опозиційного блоку”. До Центральної виборчої комісії, Міністерства юстиції України, правоохоронців та судів спрямовуються надруковані як під копірку заяви та скарги про ніби-то незаконність формування списку кандидатів у депутати від “ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ” на чолі з Юрієм Бойком з вимогою не допустити їхню реєстрацію.

“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” заявляє, що жодних правових підстав для недопуску нашої партії до виборів не існує. Впевнені, що влада не зможе завадити Юрію Бойку стати народним депутатом і привести у стіни парламенту свою потужну команду. Будь-які спроби політичних аферистів завадити цьому приречені на невдачу.

Нагадуємо,  що  вже  нова  влада  вимагала  відкриття  кримінальних  проваджень проти   лідерів  партії  Юрія  Бойка та  Віктора  Медведчука  за  перемовини щодо змешення  ціни  на  газ  для  України.

Закликаємо дипломатичні представництва, міжнародних спостерігачів та українське громадянське суспільство жорстко засудити спроби перешкодити опозиції взяти участь у виборах, використання адміністративного ресурсу й брудних рейдерських технологій.

Ми доб’ємося того, щоб українське суспільство мало можливість вільно обрати депутатів від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ – партії, яка несе мир Україні та добробут її громадянам.

Останні записи