Ні нинішня, ні майбутня влада жодним чином не відреагувала вчора на річницю протестних акцій в Одесі та пожежі у Будинку профспілок, внаслідок яких загинули 48 осіб. І діючий президент, і новий переможець виборчих перегонів, глави уряду та парламенту з почтом вирішили закрити очі на скорботну дату. Це лише вчергове підтверджує: вони показово ігнорують найболючіші питання, які розбурхують суспільство, оскільки не зацікавлені у розкритті правди про події тих днів.

У той час як громадські діячі, активісти і мільйони простих українців згадували трагічні події, що відбулися 2 травня 2014 року в Одесі, і вшановували пам’ять десятків загиблих людей, влада мовчала, вважаючи, що краще забути про цю страшну дату. Поки одесити і гості міста несли квіти і свічки на Куликове поле, слуги народу сором’язливо відмовчувалися в сторонці.

Розслідування подій тих днів не стало успішним. Винні у загибелі людей досі не покарані. Влада не діє і гальмує слідство, незважаючи на заклики українців і світової громадськості довести цю справу до кінця.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ домагатиметься притягнення до відповідальності усіх спричинників і винуватців того, що сталося. Ми не маємо права, як цинічна, лицемірна влада, забути цей страшний злочин. Ми вважаємо справою честі в пам’ять про усіх загиблих довести цю справу до кінця.

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи