Про це повідомив народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Василь Німченко. Під час засідання, яке відбулося 5 січня, Василь Німченко підкреслив, що своєю постановою Центральна виборча комісія обмежила право на волевиявлення громадян України, які перебувають на території Росії. За різними оцінками, їх кількість може досягати 4 млн осіб.

В ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ заявляють, що створення і ліквідація виборчих дільниць в закордонному виборчому окрузі регулюються нормами Закону «Про вибори Президента України» від 5 березня 1999 року та Закону «Про вибори народних депутатів України» від 17 листопада 2011 року, а тому Центральна виборча комісія, по суті, взяла на себе повноваження законодавчого органу, порушивши основоположні принципи конституційних прав і свобод громадян. Це відверто дискримінаційна постанову, – йдеться в заяві опозиційної політичної сили.

Розгляд позову продовжитися завтра, 6 січня, о 09:00 за адресою: Київ, вул. Московська, 8, корпус 30, зал 4. Вхід вільний.

Останні записи