Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Ми вимагаємо негайного звільнення опозиційного політика Олександра Єфремова, який незаконно і безпідставно третій рік перебуває за ґратами.

Політрепресії мають бути припинені!

Невинний повинен вийти на свободу!

Замовники і співучасники незаконного затримання мають бути покарані!

Третій рік триває фізичне цькування політика. Влада намагалася засудити Олександра Єфремова в 2015 році, але справа розвалилася. У 2016 році почалася друга хвиля репресій, яка триває по сьогоднішній день. 853-й день Олександр Єфремов проводить в слідчому ізоляторі. Весь цей час влада намагалася зламати волю нашого колеги, змушуючи його підписати зізнання в злочинах, яких він не скоював. Він не зламався, і тепер в суді розвалюється чергова «липова» справа. Але правлячий режим продовжує тримати Єфремова за ґратами і навмисно затягує процес, щоб відстрочити момент своєї поразки.

Завтра, 30 листопада, на розгляд суддів Старобільського суду під головуванням судді О.Пелиха в черговий раз може бути винесено рішення про продовження запобіжного заходу О.Єфремову. Суд проходить в повному забутті, в сотнях кілометрів від Києва, і очевидно, що невинного залишать за ґратами. За повної відсутності на те підстав, у справі, що розвалилася, в якій судді бояться винести правомірне рішення, тобто відпустити невинного на свободу. Ми вимагаємо зробити це негайно!

Ми апелюємо не до влади, яка продовжує маніпулювати правоохоронною і судовою системами. Ми звертаємося до міжнародних і правозахисних організацій, а також до послів країн «Великої сімки» в Україні із закликом звернути увагу на процес ангажованого правосуддя і політичних репресій.

 

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи