Юрій Анатолійович Бойко

  Юрій Анатолійович Бойко народився в Горлівці Донецької області 9 жовтня 1958 року. Він, єдина дитина в сім’ї, виріс серед людей праці і з малих років дізнався про цінності життя робочого міста: чесність, єдність, праця.

  Прагнення вчитися і вдосконалюватися привело до двох вищих освіт.
  1981 року Юрій Анатолійович закінчив Московський хіміко-технологічний інститут ім. Менделєєва, отримавши спеціальність «інженер-хімік-технолог». А рівно через двадцять років підкорив Східноукраїнський державний університет за фахом «інженер-економіст».

  Після закінчення першого вузу Бойко занурився в роботу. Цілих вісімнадцять років він віддав хімзаводу «Зоря». Почав майстром і виріс до директора.

  Потім Юрій Анатолійович очолював Лисичанський НПЗ, Кременчуцький НПЗ, був головою правління НАК «Нафтогаз України».

  Неодноразово ставав переможцем «Рейтингу кращих кризових менеджерів України», чим зміцнив свою репутацію.

  Також Юрій Бойко дуже швидко набрав політичної ваги. Як фахівець високого рівня у різні роки очолював Міністерство палива та енергетики, був віце-прем’єр-міністром України, а також депутатом Верховної Ради.

  2004 року удостоєний звання «Герой України» з формулюванням: «За видатні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку паливно-енергетичного комплексу та багаторічну самовіддану працю».

  Зі своєю майбутньою дружиною Вірою Юрій Бойко навчався в одній групі на факультеті, що готував фахівців для «оборонки». За більш ніж 37 років спільного життя вони виростили шістьох дітей.

  За словами Юрія Анатолійовича, у нього в житті є дві найважливіші речі: робота і сім’я.