Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Українську громадськість сколихнув черговий корупційний скандал, який підтвердив цинічність і корумпованість нинішнього режиму. Всі п’ять років влада під патріотичними гаслами нарощувала витрати на оборону, при цьому постійно замовчувала і приховувала факти масштабних розкрадань в оборонному секторі. Ховаючись за ширмою «режиму секретності» влада не допускала в цей сектор представників опозиції. Намагалася видавлювати опозиційних депутатів з контрольних парламентських комітетів, постійно чинила опір цивільному аудиту оборонного сектору. Тепер стає зрозуміло чому.

Сьогодні ми застерігаємо владу від чергової спроби приховати ці факти, «забалакати» проблему корупції. Не намагайтеся створити для суспільства нові вогнища напруги і конфліктів, щоб перевести фокус уваги громадян на інші проблеми. Вам цього не вдасться. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ доб’ється проведення повноцінного розслідування і покарання всіх причетних до «бізнесу на крові».

Ми вимагаємо проведення спеціального парламентського засідання, на яке будуть викликані всі чиновники і державні службовці, які фігурують в журналістському розслідуванні. В першу чергу, Президент Петро Порошенко, секретар РНБО Олександр Турчинов, перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський. Ми також вимагаємо участі в цьому засіданні міністра оборони і прем’єр-міністра для того, щоб отримати роз’яснення, як такі схеми могли виникнути і роками існувати в Україні. Сховатися за «незнанням» і виправдатися «некомпетентністю» не вдасться нікому. За ситуацію, що склалася, відповідальність повинні нести всі: і ймовірні організатори розкрадань, і їхні політичні покровителі.

За минулі п’ять років війна і корупція стали в Україні синонімами. Поки не припиниться конфлікт в Донбасі, буде існувати можливість для корупції та розкрадань на стражданнях людей. Ми закликаємо громадян України підтримати на президентських виборах кандидатуру Юрія Бойка. Скажімо «Так!» миру і добробуту, скажімо «Ні!» війні, злодійству і цинізму режиму.

Останні записи