Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Влада не залишає спроб розпалити пожежу релігійних конфліктів в Україні. Переслідуваннями священнослужителів, переділом церковного майна і заявами про  напади, які готуються на монастирі, представники влади, у тому числі Петро Порошенко, навмисно нагнітають атмосферу конфліктності та нетерпимості у суспільстві. Насадження розколу, ксенофобії і ворожнечі – єдина стратегія утримання влади для цього режиму.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ рішуче засуджує антиконституційне, цинічне і безпринципне втручання вищих посадових осіб держави у справи церкви. Такі дії прямо порушують права людини і громадянина. Вони несумісні з принципами демократії, верховенства права і відокремлення держави від церкви, не відповідають міжнародно-правовим зобов’язанням і Конституції України.

Після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ забезпечить права представників усіх релігійних громад і конфесій. Всі дії, спрямовані на розпалювання конфліктів і ворожнечі на релігійному грунті, будуть зупинені. Ми припинимо нападки на канонічну Православну церкву і втручання чиновників у життя релігійних громад.

Ми звертаємося до всіх українських громадян із закликом підтримати нашу позицію. Тільки ваша громадянська активність допоможе захистити демократичні права і свободи. Ваші природні людські права – говорити, слухати і вчитися рідною мовою, ходити до тієї церкви, яку обираєте ви, а не чиновник. Пам’ятайте про це, голосуючи на президентських виборах!

Останні записи