Пам’ятні заходи на честь 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Великій Вітчизняній війні пройшли у Білій Церкві на Київщині.

Близько 500 осіб зібралися у центрі Білої Церкви, щоб покласти квіти до Вічного вогню. Після покладання квітів у місті відбувся флешмоб «Повернемо символи Перемоги», організований ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ – ЗА ЖИТТЯ.

«Сьогодні велике для всієї України і для всіх країн пострадянського простору свято – День Перемоги над фашизмом», – зазначив Сергій Боголюбов, керівник Київської обласної організації партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

Він повідомив, що під час флешмобу було висунуто вимогу скасувати закон, який забороняє використання символів Перемоги.

«Ми вимагаємо скасувати злочинний закон 2015 року цієї злочинної влади, яка забирає у нас історію, забирає у нас символи Великої Перемоги. Обидва мої діда воювали, і ми багато десятиліть поспіль відзначаємо це свято саме 9 травня. Ми хочемо, щоб наша історія залишилася з нами, у наших серцях. Ми її передаємо сьогодні своїм дітям, новим поколінням і захищаємо, тому що нас хочуть позбавити нашої історії, позбавити тих символів Перемоги, з якими наші діди пройшли всю війну. Нам відомо, що загинули понад 52 мільйони радянських громадян – це жителі України, Росії, Білорусі, Казахстану, інших країн. І левову частку загиблих становили українці, тому ми як ніхто інший повинні захищати свою історію, захищати пам’ять», – зазначив Боголюбов.

Він повідомив, що в акції взяли участь багато людей – і ветерани, і активісти білоцерківського осередку партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

Крім того, у Білій Церкві відбувся Всеукраїнський аматорський хокейний турнір 50+ – «Кубок Перемоги», присвячений Перемозі у Великій Вітчизняній війні.

Останні записи