Побиття радикалами голови Львівської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Інни Іваночко, блокування автобуса з ветеранами Великої Вітчизняної війни, які приїхали покласти квіти до Меморіалу Слави, вандальське знищення намету нашої партії в Миколаєві ‒ у День Перемоги націонал-радикали за підтримки Нацполіціі робили все, аби перешкодити проведенню пам’ятних заходів ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ ‒ ЗА ЖИТТЯ.

У Львові націонал-радикали напали на голову Львівської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Інну Іваночко. У Рівненській області під час святкування Дня Перемоги ура-патріоти і представники Нацполіціі спробували зірвати урочисті заходи, організовані партією ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ. Озброєні до зубів націонал-радикали погрожували фізичною розправою і застосуванням зброї учасникам акції, серед яких були не лише активісти партії, а й ветерани Великої Вітчизняної війни.

Цинізм, що не знає меж: націонал-радикалам сприяли і допомогали співробітники Нацполіціі, які заблокували вихід з автобусів ветеранам Великої Вітчизняної війни, посилаючись на те, що мають відповідне розпорядження. Ветерани так і не змогли покласти квіти до Меморіалу Слави.

У Миколаєві радикали вандальськи знищили намет ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ та зірвали проведення конкурсу дитячих малюнків на асфальті, присвяченого Дню Великої Перемоги.

Як виявилося, п’ять років шляху до «європейських цінностей» привели нашу країну в глухий кут «печерного націоналізму». В Україні, що єврореформується, зусиллями режиму Порошенка ‒Яценюка ‒ Гройсмана ‒ Парубія символи Великої Перемоги залишаються під забороною, а влада намагається переписати історію, стерти з пам’яті народу навіть згадку про героїчний подвиг радянських солдатів, які врятували світ від фашистських загарбників.

Однак, незважаючи на переслідування і погрози, партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ, яка відкрито заявила про те, що поверне народу символи Перемоги, провела масові заходи у всіх куточках країни ‒ від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня, довівши, що Велика Перемога об’єднує народ, «зшиває» країну.

Ми відповідально заявляємо: історичну справедливість буде відновлено. Ми не дозволимо забути героїчний подвиг наших батьків і дідів. Ми зобов’язуємося повернути і обов’язково доб’ємося повернення ветеранам і всьому українському народові символів Перемоги.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи