Члени партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, активісти, учасники громадських організацій, що підтримують нашу політсилу, провели урочисті заходи на честь Дня Перемоги над фашистськими загарбниками в Києві та у регіонах України. У Білій Церкві та Дніпрі, у Харкові та Львові, у Слов’янську та Тернополі, в Одесі та Ужгороді, у Миколаєві та Житомирі – по всій Україні відбулися урочисті ходи, покладання квітів і вінків на могили воїнів-визволителів і до пам’ятників героям Великої Вітчизняної війни.

«Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ не дозволить псевдопатріотам, політиканам від влади змусити забути подвиг наших предків. Ми зобов’язуємося домогтися повернення ветеранам і всьому українському народові символів Перемоги», – пообіцяв Віктор Медведчук у своєму зверненні до українців.

Сотні тисяч українців вийшли на вулиці і площі, щоб вшанувати пам’ять полеглих воїнів, висловити слова подяки ветеранам, розділити радість Великої Перемоги зі своїми співвітчизниками. Крім традиційних заходів на честь 9 Травня, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ провела флешмоб «Повернемо символи Перемоги» і висунула вимогу скасувати заборону на використання символів Великої Вітчизняної війни.

Флешмоб підтримали й активісти партії, й пересічні українці. «Коли я спілкуюся з ветеранами, чую тільки одне: у нас хочуть забрати нашу Перемогу! У нас уже забрали наші символи, поверніть їх! – розповідає заступник керівника Донецької обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Максим Ткач. – Дорогі ветерани! Ми до кінця наших днів пам’ятатимемо про ваш подвиг. І ми зобов’язуємося передати нашим дітям правильну історію. Жодна влада не змусить нас її переписати».

«Ми, харків’яни, проводимо акцію “Повернемо символи Перемоги”. Виступаємо за те, щоб символи Перемоги повернули у правове поле, – пояснює активіст ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Харківській області Андрій Лесик. – Щоб, наприклад, люди не боялися ходити з червоним прапором Перемоги, що є символом перемоги над нацизмом. Ми спадкоємці Великої Перемоги, і ми не дозволимо стерти з пам’яті наше минуле».

Уже традиційними стали і заходи з прибирання, впорядкування місць поховань і пам’ятників героям Великої Вітчизняної війни, що напередодні 9 Травня проводить ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ. А на Волині, завдяки зусиллям місцевих активістів, перепоховали останки солдатів (61 людина), могили яких знайшли по всій області. Церемонія відбулася на місці, де навесні 1944-го точилися запеклі бої.

І хоча вшануванню пам’яті воїнів-визволителів намагалися перешкодити націонал-радикали і навіть співробітники Нацполіціі, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вшанувала пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни.

Ми довели, що Велика Перемога об’єднує народ, «зшиває» країну.

Ми відповідально заявляємо: історичну справедливість буде відновлено. Ми не дозволимо забути героїчний подвиг наших батьків і дідів. Ми зобов’язуємося повернути і неодмінно доб’ємося повернення ветеранам і всьому українському народові символів Перемоги.

 

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи