Адмінресурс місцевої влади, соціальних служб та військово-цивільної адміністрації, підкуп виборців та маніпуляції з бюлетенями – такі технології застосувала команда чинного президента Порошенка у прифронтових районах Донецької області, щоб отримати потрібний результат на виборах президента України 31 березня. Про це заявили у штабі Юрія Бойка.

Крім того, на 15 спеціальних виборчих дільницях, які знаходяться в основному на території військових частин Донецької області, зафіксовано аномально високий результат голосування за чинного президента – у середньому на рівні 38% при середньому по області 12%.

За словами місцевих штабів і спостерігачів, така аномальна для області підтримка чинного президента була досягнута за рахунок адміністративного ресурсу.

У Бахмутському районі, в окрузі №46, під час висипання бюлетенів з урн вкидали невикористані бюлетені. Також президенту додала голосів завищена явка.

На окрузі №51 у селищі Зайцеве Бахмутського району 64 виборці-переселенці, які фактично проживають на непідконтрольній Україні території і не можуть самостійно пересуватися, дивним чином віддали свої голоси за Порошенка. Варто зазначити, що соціальні служби і військово-цивільні адміністрації, як і місцева влада, використовували тиск на виборців.

В окрузі №45 у Ясинуватському районі, який знаходиться у безпосередній близькості до лінії розмежування, на жителів і членів ДВК чинився тиск військових адміністрацій. Також члени комісій підтверджують факт вкидання протоколів за Порошенка, але люди елементарно бояться оформити це у вигляді акту чи заяви.

Штаб Юрія Бойко продовжує відстежувати факти фальсифікацій і маніпуляцій на виборах президента.

Останні записи