Представник кандидата у президенти Юрія Бойка у Центрвиборчкомі вимагає розпустити окружну виборчу комісію №179 Харківської області, яка незаконно збільшила в два рази квоту представників президента у керівництві дільничних комісій.

Таку ж схему реалізують і в 180-му окрузі тієї ж області.

В ОПОЗИЦІЙНІЙ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ повідомили, що 10 березня виборчком №179 (Харківська область) прийняв постанову про створення та роботу дільничних виборчих комісій, у якій не дотримана пропорція при розподілі квот керівних посад у дільничних виборчих комісіях.

Зокрема, від кандидата на посаду президента України Петра Порошенка головами, заступниками голів, секретарями було призначено 88 осіб (з них 44 голови ДВК) при квоті 39 посад. Таким чином, квота президента на керівні посади була неправомірно збільшена більш ніж у два рази.

Уповноважена особа у ЦВК від кандидата у президенти Юрія Бойка подала скаргу з вимогою скасувати цю постанову і достроково припинити повноваження усього складу окружної виборчої комісії територіального округу №179.

У 180-му окрузі також відбувається спроба фальсифікувати склад комісій: інформація не публікується належним чином, зачинене приміщення, яке повинно бути доступне черговому члену комісії, довіреній особі кандидата відмовлено у наданні копії постанов комісії. З цього приводу штаб звернувся у поліцію.

Штаб Юрія Бойка також передасть матеріали про порушення з боку окружних виборчих комісій місіям міжнародних спостерігачів.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія розформувала окружну виборчу комісію №163 у Тернопільській області за такі ж порушення.

Останні записи