У Харкові десятки автомобілістів провели автопробіг миру на підтримку Юрія Бойка. Акція стартувала з центральної частини міста – площі Свободи, потім десятки автомобілів з прапорами проїхалися по головних вулицях Харкова.

Автопробігом активні харків’яни висловили свою позицію – Україна потребує припинення військових дій на Сході і встановлення миру в країні. Учасники автопробігу відзначили, що підтримують кандидата в президенти Юрія Бойка, який має реальний план припинення війни і повернення територій і людей.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко неодноразово підкреслював, що для відновлення миру в Донбасі необхідно переходити до прямих переговорів з усіма сторонами конфлікту.

«Останні соцдослідження показують, що нашу ідею прямих переговорів для припинення конфлікту на сході країни підтримують більше 40% людей в Україні. І тільки 9,7% виступають за продовження бойових дій. Це свідчить про те, що наш шлях до миру – правильний і затребуваний суспільством. У країні, де ідеологію війни підтримує менш, ніж кожен десятий – мир стає життєвою необхідністю», – зазначив Юрій Бойко.

Останні записи