Представники партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ провели урочисті заходи, присвячені 74-й річниці перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Активісти партії, громадські діячі, городяни ‒ прихильники нашої політсили поклали квіти до Вічного вогню в Парку Слави, а також до пам’ятника Невідомому Солдату.

«Сьогодні місто Херсон, як і вся Україна, разом із братніми республіками-переможницями відзначає велике історичне свято ‒ 74 роки з Дня Великої Перемоги. Всі спроби діючої “реформаторської” влади шляхом тиску і маячної законотворчості спотворити і переписати історію, заборонити символи Перемоги у Великій Вітчизняній війні зазнали фіаско», ‒ заявив заступник керівника Херсонської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Андрій Клочко.

На його думку, подвиг героїв Великої Вітчизняної війни буде вічно жити в серцях мільйонів українців. Ми не маємо права ані забути ті трагічні дні, ані недооцінювати роль воїнів-визволителів ‒ наших батьків і дідів ‒ у звільненні світу від фашистської чуми.

«Громадянське суспільство продовжує шанувати цей великий подвиг нашого народу і пишатися ним, зберігаючи пам’ять про героїв і правду про ту війну. Вітаю всіх нащадків переможців зі святом! Дякую дідові за Перемогу!» ‒ сказав Андрій Клочко.

Останні записи