Вранці 14 червня близько 20 агресивних молодиків напали на офіс криворізького осередку ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Зловмисники побили співробітників і розмалювали стіни образливими написами.

За словами постраждалих, нападники були у масках, з символікою «Національного корпусу» та «Азова». Дії погромників координували кілька «старших».

У результаті жорстокого побиття співробітники офісу з синцями та подряпинами доставлені у лікарню, у одного з них підозра на перелом руки.

Вся оргтехніка у приймальні розбита. На місці працюють співробітники поліції.

Як підкреслив керівник організації Вадим Віншель, подібні дії опозиціонери розцінюють як спосіб тиску і бажання залякати політичну силу, рейтинг якої зростає.

«Ми написали заяву у поліцію за фактом того, що сталося. Молодики, які били людей, повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності  і понести покарання за всією суворістю закону. Ще раз підкреслюю: нас не залякають жодні погромники та провокатори. Ми впевнені у своїй перемозі на парламентських виборах», – сказав Вадим Віншель.

Згідно з останніми соцопитуваннями, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ займає друге місце у передвиборних рейтингах політичних партій, поступаючись тільки «Слузі народу».

Засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка майже 13% громадян бачать на посаді прем’єр-міністра.

Останні записи