9 січня у Києві відбувся Всеукраїнський форум громадських діячів та організацій, які висловили свою підтримку засновнику ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народному депутату Юрію Бойку як кандидату в Президенти України. Серед присутніх були громадські об’єднання жінок, ветеранів та чорнобильців.

Переселенка і багатодітна мати Тетяна Савченко розповіла, як змушена була в 2014 році виїхати з Донецької області,  як ніхто не хотів навіть слухати про її проблеми. «Люди, які нам зустрічалися, були не готові слухати про наші проблеми. Держава також не була готова допомогти. Найбільша проблема була з житлом – де розмістити таку велику сім’ю (14 дітей, 7 з яких прийомні), щоб було не тільки, де спати, а й уроки вчити. До багатьох ми зверталися і люди говорили, що раз ми самі взяли чужих дітей, то й вирішуйте свої проблеми самі. Але знаєте, знайшлася людина, яка вирішила, що чужих дітей не буває. Це був Юрій Анатолійович Бойко. І він нам допоміг, не тільки морально, а й фінансово. Завдяки йому, його відкритому серцю, у нас є двоповерховий будинок на 300 кв. м, де живе наша родина. Я підтримую його кандидатуру, тому що я знаю з власного досвіду, що це людина, яка готова допомогти. Він не буде кидатися словами, а буде виконувати свої обіцянки», – розповіла Тетяна Савченко.

Юрій Бойко  подякував усім учасникам форуму за висловлену довіру та небайдужість до майбутнього країни. І наголосив, наскільки важливо розвивати охорону материнства і дитинства, щоб працювали державні програми підтримки одиноких матерів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Саме для цього так необхідні мир і розвиток економіки.

«По-перше, необхідно завершити війну на Сході країни. У мене совість чиста, адже єдині, хто виступив з чіткою позицією, як завершити війну – це була наша політична сила. Я був ініціатором цього, тому я вважаю, що добитися миру – це моя політична відповідальність. Ми вивчили більше 50 конфліктів і побачили, що тільки після прямих переговорів, взяття на себе відповідальності, через чесний діалог можливо досягнути миру. І так буде зроблено. Будемо виходити на прямі переговори з РФ, з невизнаними республіками, тобто з тими, від кого залежить припинення цієї війни», – сказав опозиційний політик.

Також він зазначив, що так знищити економіку за 5 років, як це зробила нинішня влада, – це треба ще вміти. «Коли нинішній режим каже, що за рахунок сільського господарства можна підняти країну, нагодувати людей, відновити інфраструктуру – це неправда. Жодна країна в світі не була успішною, якщо не працювала промисловість. І я знаю це, як ніхто інший, тому що очолював багато підприємств. Завжди, коли нормально працює підприємство, вирішуються всі проблеми і людей, які працюють на ньому, і тих, які живуть біля нього. Відновлення економіки – це багатовекторний процес, дуже масштабний, але ми знаємо, з чого починати, як це робити, яким чином створювати робочі місця, яким чином повертати людей з-за кордону, яким чином давати перспективи тут, щоб наші діти вчилися тут та залишалися працювати в Україні», – підкреслив Юрій Бойко.

За результатами форуму було підписано Меморандум про взаємодію та підтримку у встановленні миру, соціальної справедливості та забезпеченні соціально-економічного розвитку держави.

Меморандум є відкритим до підписання всіма громадськими організаціями, політичними партіями, окремими політиками, депутатами всіх рівнів та усіма небайдужими громадянами, які готові відстоювати мир, права і свободи людини в Україні, соціальну справедливість та прагнуть побудови демократичної, економічно успішної України.

Останні записи