У об’єднаної опозиції є шанс припинити війну, – Наталія Королевська

В умовах продовження війни і посилення хаосу, який зараз панує у країні, майбутні вибори – це шанс, об’єднавшись, повернути в Україну мир. Таку думку висловила лідер Національної платформи «Жінки за мир в Україні», народний депутат Наталія Королевська в ефірі ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112», коментуючи створення «Опозиційної платформи – За Життя» Юрієм Бойком і Вадимом Рабіновичем.

«Зараз на процес об’єднання ми намагаємося дивитися саме з технологічного погляду – рано, пізно, хто має вийти у другий тур, хто у кого виграє, хто чий проект тощо. Така технологія у нашій країні працювала в мирний час. Але зараз ми всі прекрасно розуміємо, що в умовах продовження війни і посилення страшного хаосу, який зараз панує в нашій країні, технології вже не працюють. У нас є єдиний шанс – повернути мир країні і усунути від влади чинний режим. У нас є шанс у 2019 році в конституційному полі, спираючись на волю людей, поміняти всю цю банду», – підкреслила Наталія Королевська.

За її словами, цей шанс сьогодні має об’єднати всіх поміркованих людей, оскільки запас міцності в країні закінчився.
«Ми можемо і далі виглядати з окопів, сидіти і міркувати, яке гасло вибрати, з ким краще об’єднуватися, а з ким ні. Але сьогодні нам потрібна одна на всіх перемога в країні – повернути мир. Я представляю Національну платформу «Жінки за мир в Україні», ми висунули до майбутнього президента одну вимогу – повернути мир у країну. Запас міцності в країні закінчився. Як картковий будиночок руйнується той фасад, який вони чотири роки вибудовували та рекламували під виглядом реформ, децентралізації, збільшення фінансування місцевих бюджетів, рекламували нам успішну програму субсидій. Усе руйнується. Ми зараз у парламенті в комітеті соціальної політики в екстреному режимі засідаємо щодня – заборгованість по зарплаті наблизилася до 3 млрд гривень, тобто за останні чотири роки борги зросли майже в десять разів. У країні масово перестали платити заробітну плату. Половину сімей у країні позбавили права отримувати субсидії. Реформа охорони здоров’я – це нонсенс, коли члени парламентських фракцій вимагають відставки в.о. міністра Супрун, а вона продовжує працювати мов нічого й не було», – заявила Наталія Королевська.

Як повідомлялося раніше, 9 листопада відбулося підписання угоди про створення «Опозиційної платформи – За Життя». Сторони домовилися про висунення єдиного кандидата в президенти України, а також про консолідований похід на парламентські та місцеві вибори. Своїми головними завданнями лідери опозиційної платформи визначили мир на Сході країни, відновлення економіки і реальну боротьбу з корупцією.

Останні записи