Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська у Покровську зустрілася з представниками громадських організацій Донеччини. Під час екстреної Соціальної ради парламентарій разом з літніми людьми, ветеранами, афганцями і переселенцями обговорила низку заходів, які спрямовані на порятунок соціальної сфери, а також поліпшення життя кожної української родини.

Понад сто делегатів з Покровська і Покровського району приїхали, щоб на Соціальній раді обговорити заходи, спрямовані на порятунок соціальної сфери, поліпшення життя людей.

«У ці дні ми запланували зустрітися з переселенцями, ветеранами та громадськими активістами з багатьох міст Донбасу, і в першу чергу для того, щоб заручитися їх підтримкою, розповісти про наші програмні кроки, спрямовані на досягнення миру в Донбасі, покрокову стратегію щодо економічного і соціального порятунку України. Весь комплекс заходів спрямований, в першу чергу, на поліпшення життя людей, соціальний захист», – підкреслила екс-міністр соціальної політики, народний депутат Наталія Королевська.

На екстреній Соціальній раді опозиційний політик озвучила вимоги до чинної влади. Ці вимоги закріплені в Резолюції засідання, яку передадуть прем’єр-міністру, президенту та спікеру парламенту.

«Вимагаємо від чинної влади припинити антисоціальні експерименти над українським народом. У нас сформовано по пунктах список вимог, які необхідно прийняти негайно.

Перше – повернути мир на Схід України дипломатичним шляхом, відновити зруйновані міста і селища;

друге – скасувати реформу охорони здоров’я, переглянути пенсійну реформу і реформу освіти;

третє – збільшити прожитковий мінімум і зарплату, негайно переглянути стандарти “споживчого кошика” і підняти рівень життя людей;

четверте – проіндексувати соціальні виплати, повернути коефіцієнт 1,35 і провести індексацію пенсій на рівень інфляції;

п’яте – забезпечити списання заборгованості населення за комунальні послуги; привести тарифи до економічно обґрунтованого рівня, знизити ціну на газ до 4 900 гривень за тисячу кубометрів.

Також переглянути процедуру монетизації і забезпечити автоматичне призначення субсидій тим, хто цього потребує!

Наші вимоги обґрунтовані, законодавчо підкріплені і одноголосно підтримані народом України», – резюмувала Наталія Королевська.

Народний депутат проінформувала представників ветеранських організацій про спільну перемогу в Конституційному Суді з відновлення соціальних пільг, а також подальші дії, спрямовані на захист прав ветеранів Великої Вітчизняної війни та ветеранів праці.

Наталія Королевська наголосила, що 2019-й повинен стати роком змін на краще, роком можливостей для України і важливо не опускати руки, зайняти активну громадянську позицію, щоб всім разом добитися цього.

Останні записи