Політичне переслідування, що здійснює влада, і загроза замаху на Віктора Медведчука отримали широкий міжнародний резонанс і викликали однозначне засудження як політиків, дипломатів, так і впливових ЗМІ.

«5 лютого Генпрокуратура України оголосила про початок кримінального переслідування одного з лідерів української опозиції – Віктора Медведчука. Причина такого переслідування – його заклик до прописаного у мінському “Комплексі заходів” прямого діалогу Києва з Донбасом і надання регіону особливого статусу в складі України», – заявив посол Росії в ООН Василь Небензя 12 лютого на засіданні Ради Безпеки ООН з нагоди четвертої річниці підписання Мінських угод.

Політичні репресії проти Віктора Медведчука засудили представники Європарламенту. На його захист виступили європарламентарі від Великобританії Девід Коберн, Вільям Дартмут, Нейтан Гілл, Стівен Вульф, Джонатан Арнотт, а також від Німеччини – Арне Геріке.

Тема замаху на Медведчука, а також відкриття кримінального провадження проти нього порушувалася у таких зарубіжних виданнях, як Neue Zürcher Zeitung, FrancePresse, France 24, Agora Vox, Agenzia Nova, Belsat, Explizit.Net, Newsweek, польське державне інформагентство PAP, Microsoft MSN, Weeklyn, Ir Insider, Digital Journal, інформагентство ЕФЕ, La Vanguardia, El Diario, Vasco El, Confidencial, The News, Pulse Ghana. Business Live, Journal Du Cameroun, Газета Daily Times, Times Now, RTL, L’Orient-Le Jour, Pakistan Point, El Comunista, Kresy, Salon24.Pl, Tygodnik Solidarność, Fronda та інших.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи