У Кривому Розі, Запоріжжі, Дніпрі, Бердянську та містах Донеччини відбулися екстрені засідання Ради матерів України та Національної платформи «Жінки за Мир».

Жінки з усіх регіонів звернулися до новообраного президента і керівництва парламенту із закликом забезпечити сім’ям з дітьми реальну державну підтримку, а також анонсували проведення у Києві Маршу матерів за участю жінок з усієї України.

«Сьогодні ми говоримо про те, що хвилює кожну жінку, – соціальний захист дитинства і материнства. За останні п’ять років уряд позбавив дітей і сім’ї з дітьми майже всіх видів допомоги і пільг. Скасовано виплати по догляду за дітьми до 3-х років, допомоги одиноким матерям і сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю. А діти-переселенці і діти, які постраждали від війни, сьогодні й зовсім позбавлені будь-яких державних гарантій», – зазначила керівник Дніпропетровського підрозділу Національної платформи «Жінки за Мир» Марія Пустова.

Учасниці екстрених засідань одноголосно підтримали звернення до спікера парламенту і президента країни з вимогою розробити і прийняти комплексну програму соціального захисту сімей з дітьми, а також пакет «дитячих» законопроектів.

«Ми впевнені – тільки жінки зможуть стати об’єднавчою силою, здатною змусити владу на ділі забезпечити сім’ям з дітьми, людям похилого віку, мирним громадянам, постраждалим від війни, реальну державну підтримку. Жінки і матері всієї України об’єднуються і діють, щоб повернути в країну соціальну справедливість, мир і процвітання!» – резюмувала керівник Запорізького підрозділу Національної платформи «Жінки за Мир» Світлана Грушанська.

За підсумками проведення засідань прийнято рішення про створення в усіх областях Організаційних комітетів Ради матерів України.

Останні записи