Про це заявили засновники «Опозиційної платформи – За життя», Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко і лідер партії «За життя», народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Рабінович в кулуарах Верховної Ради у вівторок, 20 листопада.

«Ви знаєте, що у нас 9 листопада сталася подія. Ми з партією «За життя» підписали політичну заяву про створення «Опозиційної платформи – За життя», і в продовження цього ми створюємо парламентську групу «Опозиційна платформа – За життя», – сказав Юрій Бойко.

«Я вважаю, що це правильно, це потрібно. Ми будемо її розширювати за рахунок інших депутатів. Сподіваюся, що це дасть новий поштовх, тому що так далі жити не можна. Сьогодні в Україні ситуація складається таким чином: або ми здамося і загинемо, або будемо воювати за своє майбутнє. «Опозиційна платформа – За життя» налаштована на “війну” з нинішньою владою», – заявив Вадим Рабінович.

«Частина ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ приєднається до нас, також у нас є кілька пропозицій від депутатів інших груп, які розуміють, що майбутнє країни – за стабільністю та розвитком, які також будуть членами нашої групи. Ми йдемо шляхом об’єднання всієї опозиції. Парламентська група буде створена найближчим часом. Я думаю, що це правильний крок, тому що опозиція повинна об’єднуватися, йти вперед і проявляти себе як реальна опозиція на противагу корупційним діям сьогоднішньої влади», – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи