21 червня на Форумі Миру у Краматорську лідери Донбасу – підприємці, промисловці, представники громадськості та депутати різних рівнів – одноголосно підтримали висунення Юрія Солода кандидатом у народні депутати по округу №47.

Представляючи учасникам Форуму кандидатів по мажоритарних округах Донеччини, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко зазначив, що Юрій Солод – професійна і досвідчена людина, яку поважають жителів Слов’янська. Він першим прийшов на допомогу людям, коли на Донбасі почалася війна.

«Юрій Солод разом з нашою Командою Миру йде на вибори, щоб захистити людей, повернути мир на землю Донбасу, повернути мир і єдність в Україні», – сказав, представляючи кандидата, Юрій Бойко.

«П’ять років тому жителі Донбасу опинилися сам на сам зі страшною катастрофою. Тоді ніхто не думав, що попереду – роки виживання для сотень тисяч людей. Ми не припускали, що замість припинення бойових дій влада побудує бізнес на крові, замість турботи про людей – уріже пенсії та соціальні виплати, замість захисту мирних громадян і переселенців – позбавить їх законних прав. Разом з командою ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ ми йдемо на вибори, щоб захистити жителів Південного Сходу і всієї країни від війни, розрухи і злиднів і повернути мирну і сильну країну – таку, якою ми її пам’ятаємо до війни», – підкреслив у своєму виступі Юрій Солод.

У роботі Форуму взяли участь понад 800 делегатів з усієї Донецької області. Учасники форуму одностайно підтримали мирні ініціативи ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і кандидатів від партії у мажоритарних округах Донеччини.

Останні записи